Zamówienie hurtowe

Książki do paczek mikołajowych

Książki z fabułą, wzruszające, bawiące i wychowujące, w eleganckiej  szacie graficznej. W sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Niezwykle atrakcyjna cena przy zamówieniu powyżej 10 szt.jednego tytułu:

- 13,00 zł. KOT STEFAN

- 12,00 zł. SUKIENKA KSIĘŻNICZKI ZOSI

Cena detaliczna (w tym przypadku możliwość odręcznej dedykacji od autora):

- 19,00 zł. KOT STEFAN  (plus koszt przesyłki)

- 18,00 zł. SUKIENKA KSIĘŻNICZKI ZOSI (plus koszt przesyłki)

Książka na mikołaja Kot Stefan  Sukienka księżniczki Zosi książka

Książki z dyskretnie obecnym św. Mikołajem, który dokonuje przemiany ludzkich serc są adresowane do dzieci przedszkolnych i uczniów szkoły podstawowej. Książka na szczęście zawiera niemało tekstu, zatem należy do tych, do których dziecko latami będzie powracało. Niezwykle wciągająca fabuła, zwroty akcji, zaskakujące zdarzenia – to musi zaciekawić i wzbudzić emocje a nawet wzruszyć do łez.  Opowieść ukazuje żywego, bo działającego i przemieniającego serca ludzi św. Mikołaja. Zważywszy na to, że książka ta zawiera wiele barwnych i pomysłowych ilustracji, dziecko trzyletnie również zaspokoi ciekawość i z pewnością przywiąże się do niej, bo jak może być inaczej, gdy jednym z głównych bohaterów jest kot a dyskretnie obecny św. Mikołaj powoduje szybsze bicie serca. Zatem pozwolę sobie zaadresować tę książkę do dzieci w wieku 3 -12 lat. Nie boję się tego przedziału wiekowego, ponieważ -  jak się okazuje - książkę z zainteresowanie czytają również dorośli.

Jeżeli jest taka potrzeba, to zapraszam do kontaktu telefonicznego ze mną, autorem: 605 250 021. Odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam, Adam Szafraniec